مراسم‌های محور

جشن ورودی‌ها


هرساله در ابتدای سال تحصیلی و با شروع ترم اول ورودی‌های جدید دانشکده مهندسی مکانیک، محور جشنی مفصل شامل مسابقه، کلیپ طنز، اجرای گروه موسیقی و... را برگزار می‌کند. در طی این مراسم، دانشجوهای سال‌بالایی ضمن خوشامدگویی به رودی‌های جدید، آن‌ها را با فضای دانشکده و فعالیت دانشجویی آشنا می‌کنند.
جشن یلدا


هرساله در نزدیکی شب یلدا، انجمن علمی جشنی برای تمام دانشجویان و اساتید دانشکده برگزار می‌کند که شامل برنامه‌های جذابی از جمله اجرای گروه موسیقی و دریافت یادگاری‌های زیبا می‌شود.
مراسم افطاری


با فرارسیدن ایام ماه رمضان، مراسم افطاری محور نیز با بسیاری خوردنی و غذای خوش‌مزه برگزار می‌شود و حضور همگی دانشجویان و اساتید مایه شادی خواهد بود.
یاد استاد


این جشن با هدف قدردانی از زحمات اساتید دانشکده با برنامه‌هایی نظیر مسابقه و پذیرایی برگزار می‌شود.
چای با استاد


در راستای ایجاد صمیمیت بیشتر و ارتباط بهتر بین اساتید و دانشجویان، مراسمی با عنوان چای بااستاد برگزار می‌گردد و گرمی خاصی به فضای دانشکده می‌بخشد.
روز دانشجو


در این مراسم، دانشجوها از طیف‌های مختلف دور هم جمع آمده و از تجربیات زندگی و فعالیت دانشجویی با یکدیگر صحبت می‌کنند.سعی کنید حتما در این جشن‌ها شرکت کنید و در سال‌های بعدش هم می‌تونید جزئی از عوامل برگزاری باشید. زمان هر جشن از قبل در کانال تلگرامی انجمن علمی اعلام می‌شود...

بازگشت